Vytvoření příspěvku

Napišu jednoduchý návod jak na to. Po přihlášení se Vám objeví panel nahoře na stránce. Tam můžete zvolit Vytvořit -> Příspěvek. Načte se Vám rozhraní pro tvorbu příspěvků. Přes jednoduchý editor můžete vytvořit stránku, kdo ovládá i HTML, může se na záložce HTML hrabat přímo v kódu stránky.

Jak už jsem psal jinde, články se dají buď zveřejnit i pro veřejnost, nebo jen pro nás přihlášené. Pokud tedy chcete zveřejnit článek pro všechny, nemusíte nic nastavovat, kromě Rubriky (okénko v pravo dole). Tam zašktnete Veřejné informace.

Pokud chcete zveřejnit článek jen pro nás, tak musíte v pravém horním okénku Publikovat nastavit viditelnost přes volbu Upravit. Stačí nastavit na Soukromé a potvrdit tlačítkem OK. Rubriku tentokrát zvolíte Interní informace.

Pak už stačí jen příspěvek zveřejnit pomocí tlačítka Publikovat. Rubriky slouží k filtraci článků, kdy si přes odkaz v pravém panelu můžete vylistovat jen veřejné nebo interní informace. Dle potřeb se dají další rubriky založit.

Příspěvek se dá také dodatečne editovat a všechny tyto volby kdykoli nastavit/změnit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Veřejné informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>