O nás

Kdo jsme?

Parta relativně tichých a neškodných bláznů, kteří místo toho, aby po nocích spali jako ostatní slušní lidé, vytahují své dalekohledy a kamery a snaží se nachytat do svých snímků světlo, které před miliony a miliony let opustilo vzdálené galaxie a vydalo se na cestu k planetě Zemi.

Poslední dobou byla naší baštou nedaleká Vrátenská hora, kde jsou podmínky pro naše hobby asi nejlepší ve velmi širokém okolí od severního okraje Prahy až někam po Liberec.

Jenomže neustále kočovat, pokaždé složitě instalovat svou techniku, mrznout bez zázemí a potom pospávat v chladnoucím (nebo nastartovaném a smrdícím) autě v průběhu dlouhých expozic a nad ránem zase všechno balit se nám již trochu zajedlo.

A tak když Honza v září 2011 objevil lehce chátrající nepoužívanou hasičárnu na výhodném místě, moc jsme neváhali a dali se dohromady za účelem založení Hvězdárny Blatce.

Zakládající členové otcové zakladatelé =  nositelé klíčů jsme tito:

  • Otec organizátor Pavel Vabroušek alias Vabra, pva(zavinutec)centrum(tečka)cz,# 731 137 528
  • Otec objevitel Jan Tichý alias Alien5, alien5(zavinutec)seznam(tečka)cz
  • Otec webu Ondřej Kozáčik alias Ogami, p0p3ln1c3k(zavinutec)gmail(tečka)com

Společný email, na kterém nás můžete kontaktovat je: blatce(zavinutec)astrophoto(tečka)cz.

Zatím jsme se na všem dohodli bez dalších organizačních vymožeností typu hlasování a předsedy,… neboť jsem se za šéfa pasoval sám a nechal na sebe napsat elektroměr…

Mocí elektorměru budu krutě panovat tak dlouho, dokud si jej na sebe nenechá napsat někdo jiný.

Otec organizátor.

Komentáře nejsou povoleny.